Jesteś tutaj

Fundusz Mieszkań na Wynajem

Fundusz Mieszkań na Wynajem to inicjatywa podjęta przez Bank Gospodarstwa Krajowego, dzięki której poszerzy się oferta atrakcyjnych jakościowo i cenowo mieszkań do wynajęcia w największych polskich aglomeracjach. Pozwoli to na zwiększenie mobilności zawodowej Polaków i stworzy realną alternatywę dla kredytu hipotecznego. Wynajmując mieszkanie od właściciela instytucjonalnego, jakim jest Fundusz, najemca zyska pewność stabilności i przewidywalności decyzji właściciela mieszkania. Tworząc Fundusz Mieszkań na Wynajem BGK chce stworzyć nowe standardy na rynku najmu i spopularyzować najem mieszkań realizowany przez instytucjonalnych wynajmujących.

Fundusz Mieszkań na Wynajem działa na zasadach komercyjnych w oparciu o ustawę o funduszach inwestycyjnych.

Inwestycje funduszu będą zlokalizowanych w największych aglomeracjach: warszawskiej, trójmiejskiej, krakowskiej, wrocławskiej, łódzkiej, poznańskiej i śląskiej.

Aktualna oferta mieszkań na wynajem jest dostępna na stronie https://oferty.jakusiebie.pl

Oficjalna strona www Funduszu: www.jakusiebie.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zajrzyj na stronęhttps://oferty.jakusiebie.pl/przewodnik-po-funduszu/ albo napisz na adrescok [małpa] jakusiebie.pl

Wszystkim zainteresowanym ofertą mieszkań na wynajem zapraszamy do kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Funduszu Mieszkań na Wynajem, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Jesteśmy do Państwa dyspozycji: 

  • pod numerem telefonu: 801 800 388 lub +48 22 468 84 60 dla użytkowników wykonujących połączenie z telefonu komórkowego lub z zagranicy (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora);
  • pod adresem email:cok [małpa] jakusiebie.pl