Jesteś tutaj

„Chwile Ojca i Dziecka”

Jesteś ojcem, który zdecydował się na wzięcie urlopu ojcowskiego? Dobrze sprawdzasz się w roli taty, ale już wiesz, że ojcostwo ma swoje blaski i cienie? Poznałeś jasne i ciemne strony „siedzenia z dzieckiem w domu”?

Jesteś matką, która podzieliła się urlopem macierzyńskim ze swoim partnerem? Już wiesz, że tata zawsze sobie poradzi i przestałaś co chwilę dzwonić do domu, żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku? Twój partner niespodziewanie przestał używać sformułowania „siedzieć w domu”?

Jesteś tylko obserwatorem, ale nie możesz wyjść z podziwu, jak doskonale radzi sobie z opieką nad dzieckiem Twój przyjaciel, sąsiad lub brat, a nawet zazdrościsz maluchowi takiego taty?

Zapraszamy – podziel się swoimi obserwacjami – weź udział w naszym Konkursie fotograficznym zatytułowanym „Chwile Ojca i Dziecka”

Czekamy na zdjęcia promujące ideę urlopów rodzicielskich branych przez ojców i czas spędzany przez ojca z dzieckiem. Zdjęcia wzruszające i zabawne. Dokumentujące chwile beztroskie i pełne obaw. Zdjęcia, na których widać, że tata i dziecko, to zgrana ekipa. Na których uwieczniłeś/aś, pierwszy spacer, pierwszy ząb, pierwszy krok…

Konkurs prowadzony jest na portalu społecznościowym Facebook w ramach oficjalnego profilu Kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów dla rodziców https://www.facebook.com/tatanaurlopie

NA TWOJE ZDJĘCIA CZEKAMY: od 27 listopada 2013 r. (godz. 12:00) do 13 grudnia 2013 r. (godz. 24:00)

SPOSÓB DOSTARCZENIA ZDJĘĆ: zdjęcia prezentujące „Chwile Ojca i Dziecka” należy wysyłać na adres: chwileojcaidziecka [małpa] partnersi.com.pl. Zdjęcia będą publikowane w galerii zdjęć na portalu, a wybrane prace także na tablicy profilu.

REGULAMIN KONKURSU: jest zamieszczony na stronie i portalu FB. Do konkursu zdjęcia może nadsyłać każdy. Zdjęcie powinno przedstawiać ojca z dzieckiem w wieku do lat 3 (przesyłane zdjęcia nie mogą naruszać dóbr osobistych osób widniejących na fotografiach).

Do zgłoszenia należy dołączyć (do pobrania ze strony):

  • formularz zgłoszeniowy
  • oświadczenie o wyrażenie zgody na rozpowszczeninie wizerunku (skan podpisanego dokumentu)

KRYTERIA WYBORU LAUREATÓW:

Laureatów wybierze Jury, w składzie:

  • Pan Łukasz Polinceusz z Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich
  • Pani Joanna Wilczak-Wyszkowska z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej
  • Pan Zbigniew Kajdanowski, Przedstawiciel Wykonawcy – Partner of Promotion (szczęśliwy ojciec dwójki dzieci)

NAGRODY:

  • kupon uprawniający do rodzinnej sesji zdjęciowej za miejsce pierwsze
  • odznaka i statuetka za miejsce pierwsze
  • odznaka i statuetka za miejsce drugie
  • odznaka i statuetka za miejsce trzecie
  • dyplom za miejsca I – III

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Wyniki konkursu „Chwile Ojca i Dziecka”

I miejsce – Pan Artur Fałdziński

II miejsce – Pan Tomasz Baranowski

III miejsce – Pani Anita Małolepszy

Oficjalnego wręczenia nagród dokona Minister Pracy i Polityki Społecznej podczas Kongresu Ojców w dniu 19 grudnia 2013 r.